TARİHÇE
Liman Deniz Hizmetleri 2006 yılında Reşit GÜNGÖR tarafından Mersin'de kurulmuştur. Bu zamana kadar kendini sürekli yenileyen firmamız saha tecrübelerinden gelen dinamizmi, alanında uzman personeli, yatırımcı ve istihdam yaratan nitelikleri ile sektörün hızlı büyüyen güvenilir temsilcilerinden biri olmayı başarmıştır.

Bu süreçte Liman Deniz Hizmetleri;

Profesyonel elleçleme, lashing & Unlashing, Tahmil - Tahliye & Forklift Hizmetleri, Gözetim & Sertifikasyon, Imo Etiketleme gibi birçok alanda faaliyet göstermeye başlamış ve bu alanlarda yüksek kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır.
Dünyanın en büyük gemi armatörlerinden olan ‘’MSC Line  ,MAERKS Line ,ZİM Line,CMA CGM Line ,HAPAG LLOYD Line,NASEEM AL BAHAR GENERAL,ARKAS line,METZ  Line,MCL Line ,FEEDER Services Line"  gibi firmalara 2006 yılından bu yana liman hizmetleri alanlarında hizmet veren Liman Deniz Hizmnetleri, bu işbirliklerini sürdürmeye halen devam etmektedir.
Vinç, serdümen, saha operasyonu ve gemi gözetim hizmetlerini, ARKAS HOLDİNG’in bünyesindeki  LİMAR, MHC Liman ve Gemi İşletmeleri A.Ş. gibi firmalara sağlayan firmamız bu alanda da 2006 yılından bu yana kesintisiz hizmet vermektedir.
LİMAN DENİZ HİZMETLERİ olarak firmamız 2010 yılından 2016'ya kadar  İskenderun'da ASSAN PORT saha operasyonu, gemi operasyonu projelerini başarıyla gerçekleştirilmiştir.
En önemli referanslarımızdan biri olan, MIP ( Mersin International Port ) ile hem saha operasyonunu hem de gemi operasyonunu 2013’ten bugüne kadar başarıyla devam ettirmiş olan firmamızın çalıştığı tüm firmalarla olan uzun soluklu birlikteliği bizim için çok değerlidir.
Ülkemizin her zamankinden daha fazla iş kollarına gereksinim duyduğu günlerde LİMAN DENİZ HİZMETLERİ  büyüyen müşteri talepleri doğrultusun da bütün potansiyelleri değerlendirmeye başlamıştır. 2009 yılından sonra tarım sektöründe yatırımlarına hız veren Liman Deniz Hizmetleri; muz, şeftali ve kayısı yetiştiriciliğini yaparak Güngör markasıyla ihraç edip ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.